Dlaczego my?

Mamy spore doświadczenie z wirtualną rzeczywistością i chcieliśmy zrealizować marzenie graczy - umożliwić poruszanie się za pomocą ruchów własnego ciała w grach.

logoomni

DIGITAL VITRA SP. Z O. O.

Oficjalny dystrybutor Virtuix Omni w Polsce

Od wielu lat zajmujemy się nowoczesnymi technologiami, związanymi głównie z wizualizacją treści reklamowych na wysokim profesjonalnym poziomie. Naszymi partnerami strategicznymi są Toshiba i Asus, a wiele innych znanych marek takich jak Samsung, LG, IIyama znajduje się w naszej ofercie. Dostarczamy zarówno monitory reklamowe jaki wózki mobilne, wszelkiego rodzaju uchwyty czy totemy reklamowe. W ofercie mamy również playery, które w niezakłócony sposób pozwalają wydajnie wyświetlać treści reklamowe na sprzedawanych przez nas monitorach. Często szukamy dla klientów rozwiązań, które nie znajdują się wśród standardowych opcji dostępnych na rynku.

Światowe trendy technologiczne związane z rozwojem wirtualnej rzeczywistości w naturalny sposób wpasowały się w zakres naszych działań. Gdy tylko okazało się, że najnowocześniejsze rozwiązanie do poruszania się w VR jest dostępne na światowym rynku zaczęliśmy myśleć strategicznie o potencjalnej współpracy z firmą Virtuix. Profil naszej działalności idealnie wpisywał się w założenia dystrybucyjne firmy produkującej Omni i spełniliśmy wszystkie wymagane warunki by stać się ich partnerem na polskim rynku.

Niedawno uzyskaliśmy też status dystrybutora w kolejnych krajach : Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, i Estonii.

Z firmą Virtuix analizujemy również możliwość rozszerzenia naszej roli dystrybucyjnej na Bułgarię, Rumunię oraz Węgry.

Dane adresowe:

Digital Vitra Sp. z o.o.
Wrzeciono 54A/24
01-956 Warszawa
NIP 522-303-56-18

Siedziba (biuro gdzie można testować Omni):

Digital Vitra Sp. z o. o.
Sękocińska 20B
05-830 Wolica

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 698 146 274
Email: info@virtuixomni.pl

Opinie naszych klientów

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
Translate »